Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ukryj komunikat
Medical Transport Medical Transport
Medical Transport

statystyka

Medyczny transport lotniczy i szybko i niedrogo

Proponujemy współpracę, polegającą na kompleksowej organizacji transportu medycznego oraz transportu lotniczego Air Ambulance przez firmę MEDICAL TRANSPORT. Posiadamy bardzo duże, 15-letnie doświadczenie w realizowaniu transportów medycznych w kraju i za granicą. MEDICAL TRANSPORT to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniająca wykwalifikowany personel, który porozumiewa się biegle w języku niemieckim i angielskim. Zależy nam na bezpieczeństwie i zadowoleniu pacjentów, dlatego nasze usługi organizujemy z zachowaniem najwyższych standardów. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom Klienta poszerzając działalność o lotniczy transport medyczny. Dla osób, które wymagają intensywnej opieki medycznej organizujemy transporty lotnicze wraz z asystą medyczną na najwyższym poziomie. Odpowiednio dostosowane wyposażenie Air Ambulance - komfortowe warunki oraz specjalistyczna opieka lekarska zapewnią profesjonalne zabezpieczenie podróży.

Zdarzają się sytuacje, kiedy lotniczy transport medyczny trzeba załatwić w krótkim czasie. Mają na to wpływ: np. pogarszający się stan pacjenta, choroba lub wypadek. Kiedy liczy się czas, działamy zdecydowanie, szybko, optymalizujemy koszty. Od momentu zgłoszenia w ciągu 6h załatwiamy Air Ambulance. Przelot samolotem odrzutowym i turbośmigłowym organizujemy w możliwie najkrótszym czasie. Realizujemy kompleksową obsługę w systemie „bed-to-bed” nie tylko na terenie Europy, na terenie innych kontynentów. Wiemy, jak ważna dla chorego jest obecność kogoś bliskiego, dlatego osoba towarzysząca może uczestniczyć w podróży razem z chorym. Załatwiamy wszystkie formalności:

Oprócz transportu medycznego realizowanego w kraju i za granicą oraz lotniczego transportu medycznego zajmujemy się również repatriacjami – sprowadzaniem pacjentów z zagranicy, drogą lotniczą, morską i lądową. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo i z ogromnym zaangażowaniem. Doświadczony personel w każdej sytuacji zwraca szczególną uwagę na warunki podróży, bezpieczeństwo i dokłada wszelkich starań, aby powrót do domu przebiegał w przyjaznej atmosferze. Współpracując z nami otrzymają Państwo:

Uznanie naszych klientów i współpracowników jest dla nas najlepszą rekomendacją i potwierdza, że potrafimy dostosować się do wszelkich potrzeb i wymagań stawianych przez zleceniodawcę.

Medical Transport - kompleksowa organizacja transportu lotniczego.