Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ukryj komunikat
Medical Transport Medical Transport
Medical Transport
Medical Transport

statystyka

Transport medyczny w kraju i za granicą

Medical Transport Transport medyczny jest silnie rozwiniętym obszarem działalności naszej firmy. Obsługujemy klientów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Nasze karetki w sezonie zimowym stacjonują w Insbruku w Austrii. Wybraliśmy to miejsce celowo, ponieważ w tych okolicach turystyka górska rozwija się bardzo szybko a sporty zimowe są bardzo modne. W związku z „białym szaleństwem” zdarzają się różnego rodzaju wypadki narciarskie. Co więcej, turyści którzy ulegli wypadkowi są bardzo zaskoczeni niemożliwością kontaktu w danej chwili z lekarzem lub problemem staje się komunikacja spowodowana brakiem umiejętności językowych lekarza. Istotne zatem jest, aby znaleźć partnera gotowego do pomocy 365 dni w roku, 24 godziny na dobę, który dla dobra pacjenta zapewni szybką repatriację do kraju. Powszechnie wiadomo, że powrót do zdrowia wśród członków rodziny lub we własnym domu przynosi dużo lepsze efekty, ponieważ daje możliwość uniknięcia stresu spowodowanego brakiem zaufania do służby zdrowia i pracowników szpitala, brakiem wymaganych standardów higienicznych lub niedostosowaniu szpitala do wymogów żywieniowych pacjenta.

Transport medyczny organizowany jest zawsze przez doświadczony personel z zachowaniem najwyższych standardów. Przed realizacją transportu zbieramy informacje dotyczące stanu zdrowia pacjenta i dostosowujemy wyposażenie ambulansu do jego potrzeb. W pełni wykwalifikowany personel zwraca szczególną uwagę na warunki podróży i dokłada wszelkich starań, aby przebiegała ona w miłej i przyjaznej atmosferze. Wyzwaniem dla załogi ambulansu jest zorganizowanie transportu w sposób bardzo ostrożny biorąc pod uwagę wszystkie możliwe komplikacje pacjenta. Ponadto za granicą kontakt z lekarzami lub przedstawicielami służby zdrowia może wymagać specjalnych umiejętności negocjacyjnych. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę włączając w to umiejętności językowe. Nie ma takiego miejsca w Polsce, Europie lub na innym kontynencie, gdzie nie bylibyśmy w stanie przetransportować pacjenta, czy to do jego kraju w celu dalszego leczenia lub po prostu przywieźć go z powrotem do domu!